Przejdź do treści

Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Spotkanie Zarządu PAIH z nowym ambasadorem Ukrainy w Polsce

Odbyło się spotkanie robocze pomiędzy przedstawicielami Zarządu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu a ambasadorem Ukrainy w Polsce, Panem Wasylem Zwaryczem. Zarząd PAIH reprezentowali Prezes Krzysztof Drynda oraz członek Zarządu Zdzisław Sokal. Spotkanie dotyczyło omówienia perspektyw współpracy pomiędzy oboma krajami w zakresie wymiany gospodarczej, odbudowy Ukrainy. Było też okazją do przedstawienia Ambasadorowi dotychczasowych inicjatyw PAIH w… Czytaj dalej »Spotkanie Zarządu PAIH z nowym ambasadorem Ukrainy w Polsce

Forum otwierające konsultacje branżowe

Niemal 800 przedsiębiorców uczestniczyło w dzisiejszych konsultacjach branżowych poświęconych powojennej odbudowie Ukrainy. Wydarzenie z udziałem ministra rozwoju i technologii Waldemara Budy, prezesa PAIH Krzysztofa Dryndy oraz Ambasadora Ukrainy w Polsce Wasyla Zwarycza zorganizowała Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

XVI Międzynarodowe Forum „Polsko-Ukraińskie Dni Biznesowe”

Po raz szesnasty odbyło się Forum "Polsko-Ukraińskie Dni Biznesowe". Wydarzenie cykliczne, zwykle odbywające się naprzemiennie w stolicach obu krajów, z powodu trwającej wojny po raz kolejny miało miejsce w Warszawie. W ramach forum odbył się szereg paneli tematycznych, poświęconych kluczowym zagadnieniom związanym z funkcjonowaniem ukraińskiej gospodarki i wymiany gospodarczej z Polską w warunkach trwającego konfliktu… Czytaj dalej »XVI Międzynarodowe Forum „Polsko-Ukraińskie Dni Biznesowe”

Webinarium: Zamówienia publiczne na rzecz pomocy i odbudowy Ukrainy

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) wdraża szereg działań przygotowujących polskich przedsiębiorców do wznowienia eksportu i powojennej odbudowy Ukrainy. Jednym z nich będzie bezpłatne szkolenie poświęcone zamówieniom publicznym na rzecz pomocy Ukrainie, które przeprowadzimy w formule hybrydowej.

Webinarium: Szkolenie „ABC Eksportu” na rynku ukraińskim

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) wdraża szereg działań przygotowujących polski biznes do wznowienia eksportu i powojennej odbudowy Ukrainy. Wśród nich są bezpłatne szkolenia i webinaria dla przedsiębiorców. Nadchodzące będzie okazją do bliższego przyjrzenia się procesowi wejścia na rynek ukraiński.

Webinarium: Konsultacje branżowe: sektor energetyczny

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) wdraża szereg działań przygotowujących polski biznes do wznowienia eksportu i powojennej odbudowy Ukrainy. Wśród nich są konsultacje branżowe. Najbliższe adresujemy do przedsiębiorców z sektora energetycznego.

Webinarium: Konsultacje branżowe: sektor budowlany

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) wdraża szereg działań przygotowujących polski biznes do wznowienia eksportu i powojennej odbudowy Ukrainy. Wśród nich są konsultacje branżowe. Najbliższe adresujemy do przedsiębiorców z sektora budowlanego.

PAIH na BUDMA 2023 i Międzynarodowej Konwencji Budownictwa Polska-Ukraina

Poznań

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) zaprasza do spotkań z jej ekspertami na stoiskach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz do udziału w Międzynarodowej Konwencji Budownictwo Polska-Ukraina. Oba wydarzenia wystartują 31 stycznia i odbędą się w Poznań Congress Center.