Przejdź do treści

Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

FIT for Ukraine (Forum on Investments and Transformation)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu serdecznie zaprasza do udziału w webinarium FIT for Ukraine (Forum on Investments and Transformation) organizowanym przez UkraineInvest. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia 2023 r. w formule on-line, a PAIH jest jego partnerem.

XVII Międzynarodowe Forum „Polsko-Ukraińskie Dni Biznesowe”

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału XVII Międzynarodowym Forum "Polsko-Ukraińskie Dni Biznesowe", którego PAIH jest Partnerem strategicznym. Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia 2023 r. w Warszawie w budynku: Ministerstwa Rozwoju i Technologii, sala "Pod kopułą", pl. Trzech Krzyży 3/5, Warszawa.

Webinarium: Konsultacje Branżowe PAIH: sektor maszyny i urządzenia

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) wdraża szereg działań przygotowujących polski biznes do wznowienia eksportu i powojennej odbudowy Ukrainy. Wśród nich są konsultacje branżowe. Najbliższe adresujemy do przedsiębiorców z sektora maszyn i urządzeń.

Webinarium: Konsultacje Branżowe PAIH: sektor IT/ICT

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) wdraża szereg działań przygotowujących polski biznes do wznowienia eksportu i powojennej odbudowy Ukrainy. Wśród nich są konsultacje branżowe. Najbliższe adresujemy do przedsiębiorców z sektora IT/ICT.

Webinarium: Konsultacje Branżowe PAIH: sektor medyczny i farmaceutyczny, rehabilitacja, protezowanie

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wdraża szereg działań przygotowujących polski biznes do wznowienia eksportu i powojennej odbudowy Ukrainy. Jednym z działań są konsultacje organizowane dla poszczególnych branż. Najbliższe wydarzenie będzie skierowane do przedsiębiorców z sektora medycznego i farmaceutycznego, rehabilitacji oraz protetyki. Konsultacje odbędą się w formie webinarium w ramach misji gospodarczej polskich przedsiębiorców do Kijowa.